Kontakt oss

Addresse

Fornebuveien 31
1366 Lysaker

Telefon

Kontakt oss

Addresse

Fornebuveien 31
1366 Lysaker

Telefon

Kontaktskjema

Kontaktskjema

Kontakt noen av våre medarbeidere:

2017-09-06-frederic-lien-sort-hvitt

Frederic Lien

Daglig leder / Salg
Mobil: +47 930 29 200
E-post: frederic@kaffe-huset.no

Jenny Berstad 

Regnskap- og Administrasjonsansvarlig
Mobil: + 47 936 46 837
E-post: jenny@kaffe-huset.no

nettside transparent

Rickard Ohlsson

Teknisk ansvarlig
Mobil: +47 67 53 30 00
E-post: rickard@kaffe-huset.no

kennetth nygård

Kenneth Nygård

Forretningsutvikler / Salg
Mobil: +47 995 99 090
E-post: kenneth@kaffe-huset.no

Bilal Usman

Tekniker / Rørlegger
Mobil: +47 67 53 30 00
E-post: bilal@kaffe-huset.no

Tiril Sånhol Kløver

Trainee Digital Markedsføring
E-post: tiril@kaffe-huset.no

LES FAGBLOGGEN VÅR

med våre tanker og
funderinger om kaffe.

Vi bygger vårt omdømme ved å
levere god kvalitet og service.
Vi er stolte av det vi leverer,
og blir ofte anbefalt videre.

KAFFESKOLEN

Lær deg å lage
verdens beste kaffe!

MELD DEG PÅ VÅRT
NYHETSBREV

Motta de siste nyhetene,
og eksklusive tilbud.